REFERENCE

"S prací makléře Lukáše Burši jsme byli maximálně spokojeni. Super zpracovaná nabídka prodávané nemovitosti včetně leteckých záběrů z dronu, perfektní komunikace, průběžně nás během procesu prodeje informoval o každé nové nastalé situaci. Pana Lukáše Buršu můžeme vřele doporučit při prodeji event. koupi nemovitosti."

MANŽELÉ HAVRÁNKOVI

Prodej bytu 3+1, Kuřim

"Původně jsem zamýšlel uskutečnit prodej bytu vlastními silami. Nicméně jsem se nakonec spojil s p. Buršou a ten mě přesvědčil, že si ušetřím spoustu starostí a času, když využiji jeho služeb. A měl pravdu. Obchod proběhl zcela bez potíží, velmi rychle a za velmi slušnou cenu. Až budu prodávat další byt, vím, na koho se obrátím."

MARTIN FIALA 

Prodej bytu 3+1, Brno - Líšeň

"Pan makléř Lukáš Burša, který se prodeji našeho bytu věnoval, byl opravdu profesionál tzv. na svém místě.

Už od prvního okamžiku jsme věděli, že jsme prodej svěřili do těch správných rukou, protože se nám opravdu věnoval už při první schůzce, vše vysvětlil, sdělil, jaký postup bude při prodeji zvolen, k ničemu nás nepřemlouval. Prostě jsme měli pocit, že prodej svěřujeme odborníkům... a takto to pokračovalo i nadále, byli jsme o jeho krocích vždy informováni a měli jsme tedy přehled, jak nabídky a později prodej probíhá.

Byt si brzy tj. po pár týdnech našel svého kupce a až do úplného závěru všechno probíhalo tak, jak jsme si ani ve snu nemysleli. Tedy úplně skvěle! Pár zkušeností s prodejem nemovitostí a pozemků už máme, takže můžeme srovnávat. Příště už vždy prostřednictvím vaší realitní kanceláře a vašeho makléře p. Buršu budeme doporučovat! Mnohokrát děkujeme!"

ALENA A KAREL VODIČKOVI

Prodej bytu 1+1, Brno Komárov

"Naši nemovitost měl na starost makléř pan Burša. Spokojenost se nedá vyjádřit slovy. Byla úžasná. Všechno bylo perfektní, pomoc neuvěřitelná. Touto cestou bych chtěla poděkovat za naprosto precizní práci. Vše fungovalo a reagoval vždy pružně a každou situaci vyřešil k naší naprosté spokojenosti. Moc děkuji."

SOŇA OŠLEJŠKOVÁ

Prodej bytu 2+1, Blansko

"Plně profesionální přístup ze strany makléře. Nadmíru spokojenost. Jen takových lidí víc, bylo by na světě krásně."

ZDENEK BENKE

Prodej bytu 2+1, Blansko

"Jsme velmi spokojeni s prací realitního makléře, který se dovedně vypořádal s prodejem nemovitosti, která vyžadovala jiný přístup než většina jiných nemovitostí. Děkujeme a přejeme vám spoustu dalších úspěchů a spokojených zákazníků."

JAROSLAV MIČKA

Byt 1+1, Zastávka u Brna

"Dobrý den, tímto bych chtěl moc pochválit vašeho real. makléře za zprostředkovávání prodeje mé nemovitosti. Pan Lukáš Burša je moc příjemný a pružný makléř, kterého bych doporučil všem vašim zákazníkům. Jsem rád, že jsem se obrátil právě na reality M&M a dávám vám pomyslnou jedničku. Díky moc."

IVAN KOSÍK

Prodej bytu 2+1, Brno - Lesná

"Jsem velmi spokojený, pan Lukáš Burša vždy velmi ochotně pomohl, vše vysvětlil a choval se naprosto profesionálně - před dohodnutými schůzkami ověřil, že všichni se schůzkou počítají, pomohl s realizací obchodu ze zahraničí, držel slovo. Přeji jemu i vaší společnosti hodně dalších úspěchů ;) Děkuji."

PETR GOLA

Prodej bytu 2+1, Brno - Lesná

"Dobrý deň, sám som nemohol byt prenajať celý mesiac. Pán Burša mi ho prenajal za 3 dni od doby kedy som mu dal kľúče. Naviac nachystal zmluvy a všetko zariadil. Nabudúce už to sám ani skúšať nebudem a rovno to zverím odborníkovi. Ďakujem."

PETER LANGER

Pronájem bytu 1+kk, Brno - Střed

"Dobrý den, Rád bych zaslal zpětnou vazbu k provedenému obchodu č. 609074, kterou jsme řešili s p. Lukášem Buršou. Velmi oceňuji férové jednání, sdílení informací, výbornou komunikaci a bezproblémovost celého obchodu. Se spoustou věcí nám vyšel vstříc a nemám nic, co bych obchodu vytknul. Díky jeho službám můžu realitní společnost M&M Reality rozhodně doporučit dále svým známým a rodině. S pozdravem,"

ING. DAVID JENYŠ

Prodej bytu 4+1, Brno - Slatina

A další...