ODHAD CENY NEMOVITOSTI ZDARMA

S čím vám pomohu?

Zjistíte, jakou tržní hodnotu má váš dům, byt nebo pozemek a jak nastavit jeho kupní cenu při prodeji. Nebo si jen můžete zdarma nechat zkontrolovat, zda máte svou cenu nastavenou správně.

Jak to funguje?

Vyplníte formulář níže a odešlete mi ho. Pokud bude potřeba, kontaktuji vás pro upřesnění informací o nemovitosti. Potom vám na email pošlu odhad ceny, za kterou je možné nemovitost prodat na aktuálním trhu. Většinou odhad zvládnu zpracovat do 36 hodin.

Kdo dělá odhad?

Odhad vypracovávám sám. Mám více, než 8 let zkušeností s prodejem nemovitostí v Jihomoravském kraji a proto se velmi dobře orientuji v prodejních cenách.

Jak se odhad dělá?

Pro co nejpřesnější odhad vycházím ze znalosti realitního trhu, z cen podobných prodaných nemovitostí a zohledňuji konkrétní specifika každé nemovitosti. Jsem tak schopen určit mnohem přesnější odhad než kalkulačky na internetu. Nevycházím z nabídkových internetových cen, které mohou být nepřesné.

Pro jaké účely můžete odhad ceny použít?

Jedná se o odhad tržní ceny. Můj odhad je vhodný, pokud potřebujete stanovit prodejní cenu nemovitosti nebo vás jen zajímá její aktuální hodnota na realitním trhu. Dokážu vyhotovit odhad i pro dědické řízení. Nedělám odhady pro vyřízení úvěru v bance apod.

Proč je to zdarma?

Vy získáte odhad a já získám možnost vám ukázat své služby. Pokud budete spokojeni, uvítám, když se na mě někdy v budoucnu obrátíte.

CHCI ODHAD CENY ZDARMA

Pro přesnější odhad mi napište do poznámky co nejvíce informací o vaší nemovitosti.