ODHAD CENY BYTU ZDARMA

S čím vám pomohu?

Zjistíte, jakou tržní hodnotu má váš byt a jak nastavit jeho kupní cenu při prodeji. Nebo si jen můžete zdarma nechat zkontrolovat, zda máte svou cenu nastavenou správně.

Jak to funguje?

Vyplníte formulář níže a odešlete mi ho. Zanedlouho vám pošlu na váš email odhad ceny, za kterou by bylo možné aktuálně prodat váš byt na trhu nemovitostí. Většinou odhad zvládnu zpracovat do 36 hodin.

Kdo dělá odhad?

Odhad vypracovávám sám. Mám více, než 7 let zkušeností s prodejem bytů v Brně a okolí a proto se velmi dobře orientuji v prodejních cenách.

Jak se odhad dělá?

Pro co nejpřesnější odhad vycházím ze znalosti realitního trhu v Brně, z cen podobných prodaných nemovitostí a zohledňuji konkrétní specifika každého bytu. Jsem tak schopen určit mnohem přesnější odhad než kalkulačky na internetu. Nevycházím z nabídkových internetových cen, které mohou být nepřesné.

Pro jaké účely můžete odhad ceny použít?

Jedná se o odhad tržní ceny. Můj odhad je vhodný, pokud potřebujete stanovit prodejní cenu bytu nebo vás jen zajímá jeho aktuální hodnota na realitním trhu. Dokážu vyhotovit odhad i pro dědické řízení. Nedělám odhady pro vyřízení úvěru v bance apod.

Proč je to zdarma?

Vy získáte odhad a já získám možnost vám ukázat své služby. Pokud budete spokojeni, uvítám, když se na mě někdy v budoucnu obrátíte.

CHCI ODHAD CENY BYTU ZDARMA

Pro přesnější odhad mi napište do poznámky co nejvíce informací o vašem bytě.