O MNĚ

10 LET NA TRHU

V realitách pracuji od roku 2011 a za sebou mám stovky úspěšně prodaných nemovitostí. Za svou kariéru jsem se setkal s obrovským množstvím složitých lidských příběhů a situací a dokážu si tak poradit i s komplikovanými případy. Žiju v Brně a převážně se věnuji prodeji rezidenčních nemovitostí a pozemků v Jihomoravském kraji.

MOJE STANDARDY

Neslibuji vzdušné zámky, nemám vysoké ego a peníze pro mě nejsou na prvním místě. Prodávat nemovitosti mě baví a věřím, že nejdál dojdu s korektním jednáním, upřímností a optimismem. Rád přijímám nové výzvy a neustále se snažím zlepšovat po osobní i profesní stránce. Kvalitně odvedená práce je pro mě způsob, jak se realizovat a přispět svým malým dílem k lepšímu světu.

JSEM SOUČÁSTÍ KELLER WILLIAMS

V roce 2021 jsem spojil síly a své jméno s jednou z největších realitních sítí na světě. V Keller Williams Czech Republic mám k dispozici nejmodernější marketingové nástroje pro prodej nemovitostí a můžu tak pro klienty vytvářet vysokou přidanou hodnotu. Díky nejlepšímu vzdělávacímu systému v ČR zároveň posouvám kvalitu své práce neustále dopředu.