O MNĚ

JSEM VÁŠ OSOBNÍ MAKLÉŘ

Každému klientovi a zakázce věnuji individuální péči a čas. Každý prodej nemovitosti je jiný a potřebuje jiný přístup. Rád poznávám životní příběhy a potřeby klientů. Pomáhám jim najít to nejlepší řešení i ve zdánlivě neřešitelných a komplikovaných situacích. 

Specializuji se

Dělám jednu věc zato pořádně. Prodávám byty.

Špičkově

Vytvářím profi prezentace. Ukážu váš byt v tom nejlepším světle.

Spolehlivě

Jednám férově. Mám rád, když se na sebe lidé mohou spolehnout.

Kompletně

Provedu vás celou cestou od poradenství přes prezentaci a prohlídky až po smlouvy, katastr, úschovu, hypotéku, energie a předání.

Odborně

Mám za sebou 7 let zkušeností, desítky úspěšně prodaných bytů a mnoho spokojených prodávajících i kupujících.

OD ROKU 2021 JSEM SOUČÁSTÍ REALITNÍ SÍTĚ
KELLER WILLIAMS

NELEHKÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY

Prodej na dálku / na klíč

Manželé bydleli na Zlínsku a potřebovali prodat byt v jiném kraji - v Brně. Na začátku mi jen předali klíče a pak už jsem vše zařídil samostatně bez nich. Na konci byl jen podpis kupní smlouvy a předání nemovitosti na dálku.

Rozvod

S mými klienty jsme si za ty roky prošli různými náročnými situacemi. Vyřešil jsem například komplikovaný prodej bytu manželů v rozvodovém řízení. Spolu se nebavili, nevěřili si a beze mě by možná skončili u soudu (o společný majetek). Byt jsem jim prodal a ušetřil jejich nervy i čas.

Neprodejný byt

Prodej bytu, od pohledu neprodejného, stagnoval několik měsíců. Čtyři makléři přede mnou na něm neuspěli. Majitel se nakonec rozhodl spolupracovat se mnou a byt jsme prodali za 3 týdny.

CHCI ZLEPŠIT POVĚST REALIŤÁKŮ

Dobrý makléř má opravdovou hodnotu

Jsem si vědom, že pověst realitního trhu je trochu pošramocená. Snažím se to svým přístupem napravit. Už mnohokrát jsem dostal přívětivou zpětnou vazbu od svých klientů, že dobrý makléř má pro ně v každé životní situaci skutečnou přidanou hodnotu.

Lidskost i odbornost

Kromě lepší prodejní ceny se vždy snažím o to, abyste se na mě mohli 100% spolehnout. Prostřednictvím svého přístupu a činů chci zlepšit realitní svět - pochopením, férovostí a optimismem. Věřím, že to je možné, pokud každý začne sám u sebe.

LUKÁŠ BURŠA

Váš osobní realitní makléř