MARKETINGOVÝ A PRODEJNÍ PLÁN LUKÁŠE BURŠI PRO ÚSPĚŠNÝ PRODEJ VAŠÍ NEMOVITOSTI

Vytvořil jsem tuto jednoduchou webovou prezentaci, abych vám během 7 minut ukázal, jak moje realitní služba vypadá a jak díky tomu co umím, dokážu pomoct i vám prodat vaši nemovitost efektivně - za co nejvyšší cenu, popřípadě v co nejkratším možném čase.

Představení Lukáš Burša, realitní makléř se zkušenostmi od roku 2011

V realitách pracuji od roku 2011 a za sebou mám přes 150 úspěšně prodaných nemovitostí. Žiju v Brně a věnuji se prodeji bytů a rodinných domů v Jihomoravském kraji.

Pro své klienty se snažím dlouhodobě vytvářet co nejvyšší přidanou hodnotu při prodeji jejich nemovitostí. Jsem jedním z mála realitních makléřů v Česku, který při prodeji využívá moderní marketingové nástroje typu videoprohlídka, virtuální prohlídka, vizualizace, web nemovitosti, nebo placená reklama na sociálních sítích.

Pracuji v souladu se svými osobními hodnotami

Neslibuji vzdušné zámky, nemám přehnané ego a peníze pro mě nejsou na prvním místě. Prodávat nemovitosti mě baví a věřím, že nejdál dojdu s korektním jednáním, upřímností a optimismem. Rád přijímám nové výzvy a neustále se snažím zlepšovat po osobní i profesní stránce. Kvalitně odvedená práce je pro mě způsob, jak se realizovat a přispět svým malým dílem k lepšímu světu.

Jsem součástí realitní kanceláře Keller Williams

V roce 2021 jsem spojil síly a své jméno s jednou z největších realitních sítí na světě. V Keller Williams mám k dispozici nejmodernější nástroje, znalosti a postupy pro prodej nemovitostí. Díky sdílení zkušeností s kolegy dokážu posouvat kvalitu své práce neustále dopředu. www.kwcz.cz

PROFESIONÁLNÍ FOTOGRAFIE, JAKO ZÁKLAD PRO PRODEJ ZA CO NEJVYŠŠÍ CENU A V CO NEJKRATŠÍM MOŽNÉM ČASE

Prodej nemovitosti, bez fotografií od profesionálního fotografa si nedokážu představit. Proto spolupracuji s těmi nejlepšími fotografy v Brně a nemám problém investovat do fotografií značnou část z mé budoucí provize. Vím totiž, že bez kvalitní a profesionální prezentace nejde prodat nemovitost za co nejvyšší cenu.

Pan makléř Lukáš Burša, který se prodeji našeho bytu věnoval, byl opravdu profesionál tzv. na svém místě.

Už od prvního okamžiku jsme věděli, že jsme prodej svěřili do těch správných rukou, protože se nám opravdu věnoval už při první schůzce, vše vysvětlil, sdělil, jaký postup bude při prodeji zvolen, k ničemu nás nepřemlouval. Prostě jsme měli pocit, že prodej svěřujeme odborníkům... a takto to pokračovalo i nadále, byli jsme o jeho krocích vždy informováni a měli jsme tedy přehled, jak nabídky a později prodej probíhá.

Byt si brzy tj. po pár týdnech našel svého kupce a až do úplného závěru všechno probíhalo tak, jak jsme si ani ve snu nemysleli. Tedy úplně skvěle! Pár zkušeností s prodejem nemovitostí a pozemků už máme, takže můžeme srovnávat. Příště už vždy prostřednictvím vaší realitní kanceláře a vašeho makléře p. Buršu budeme doporučovat! Mnohokrát děkujeme!

ALENA A KAREL VODIČKOVI

Prodej bytu 1+1, Brno Komárov

PŘIPRAVÍM VAŠI NEMOVITOST NA PRODEJ, TAK ABYCH JI DOKÁZAL PRODAT ZA VÍCE PENĚZ A RYCHLEJI

Ve světě se tomu říká HOMESTAGING, já se držím českého označení, které je více vypovídající: PŘÍPRAVA NEMOVITOSTI NA PRODEJ.

Stejně jako když se rozhodnete prodat svoje auto a před prodejem ho dáte do servisu, pořádně vyčistíte a možné i zakryjete nějaké ty viditelné nedostatky s cílem prodat za co nejvíc, stejně tak byste to měli vy, nebo váš makléř udělat před prodejem své nemovitosti. Cíl je přece stejný: zvýšit prodejní cenu! Pokud to pro vás váš makléř neudělá, připravuje vás o peníze!

A jak to může vypadat? Třeba takto. Tyto proměny mě a mému teamu nezaberou více jak 4 dny.

PŘED

PO

KDYŽ FOTKY NESTAČÍ, PŘIPRAVÍM PROFESIONÁLNÍ VIZUALIZACE BUDOUCÍHO STAVU

Vizualiazace jsou prodejní nástroj 21. století, který mi pomáhá zaujmout kupující a ukázat jim budoucí možnosti nemovitosti.

PŘED

PO

FOTKA VYDÁ SICE OPROTI TEXTU ZA TISÍC SLOV, ALE JEN VIDEO JE NOSITELEM PŘÍBĚHU A EMOCÍ

Podívejte se prosím aspoň na jednu z mých videoprohlídek a určitě pochopíte, proč video pro každou nemovitost, kterou prodávám, natáčím.

S prací makléře Lukáše Burši jsme byli maximálně spokojeni. Super zpracovaná nabídka prodávané nemovitosti včetně leteckých záběrů z dronu, perfektní komunikace, průběžně nás během procesu prodeje informoval o každé nové nastalé situaci. Pana Lukáše Buršu můžeme vřele doporučit při prodeji event. koupi nemovitosti.

MANŽELÉ HAVRÁNKOVI

Prodej bytu 3+1, Kuřim

FACEBOOK A INSTAGRAM MARKETING JAKO ÚČINNÝ NÁSTROJ, JAK DOSTAT NEMOVITOST MEZI VÍCE POTENCIONÁLNÍCH KUPUJÍCÍCH

Placenou reklamu na Facebooku a později i Instagramu využívám pravidelně. Opět z jednoho prostého důvodu: počet lidí, kteří chodí na realitní portály je omezený.

Díky pochopení kdo je ideální zákazník pro koupi vaší nemovitosti a správně nastavenému cílení, dokážu reklamu vaší nemovitosti dostat mezi daleko více potencionálních kupujících. Tak například mezi realitní investory - tedy mezi lidi, kteří mají peníze, kteří chtějí koupit, ale nechodí každý den na sreality.cz. Nebo hledají díky filtrům např. 2+KK na Bystrci, ale váš byt je 2+1 v Komíně, tzn. rozdíl jen minimální. Díky placené Facebook reklamě dokážu takového klienta najít a nabídnout mu efektivní on-line cestou vaši nemovitost.

Makléř, který nevyužívá placenou reklamu vás ochuzuje o možnost prodat vaši nemovitost za vyšší cenu. Náklady za placenou Facebook a Instagram reklamu jsou započteny v mé provizi.

Jsem toho názoru (a mám to i mnohokrát změřeno), že bez masivního marketingu nelze očekávat prodej za co nejvyšší cenu. Nejsem ten makléř, který vloží vaši nemovitost na sreality.cz a tím jeho práce s nemovitostí končí...

UNIKÁTNÍ WEBOVÁ STRÁNKA PRO PRODEJ VAŠÍ NEMOVITOSTI

Na unikátní webové stránce najdou zájemci daleko více informací, než na běžných realitních portálech. Ale hlavně, na tyto stránky směřuji veškerou návštěvnost z placené Facebook, Instagram a YouTube reklamy a tím dosáhnu toho, že se o vaší nemovitosti dozví každý den cca 8 - 10 × více lidí, než z běžné inzerce na realitních portálech.

Naši nemovitost měl na starost makléř pan Burša. Spokojenost se nedá vyjádřit slovy. Byla úžasná. Všechno bylo perfektní, pomoc neuvěřitelná. Touto cestou bych chtěla poděkovat za naprosto precizní práci. Vše fungovalo a reagoval vždy pružně a každou situaci vyřešil k naší naprosté spokojenosti. Moc děkuji.

SOŇA OŠLEJŠKOVÁ

Prodej bytu 2+1, Blansko

DÍKY VIRTUÁLNÍ PROHLÍDCE JE MOŽNÉ PRODAT NEMOVITOST BEZ OSOBNÍ NÁVŠTĚVY

Virtuální prohlídka je nedílnou součástí mého realitně-marketingového mixu. Virtuální prohlídku ocení zejména zahraniční investoři a lidé, kteří bydlí daleko od prodávané nemovitosti. Díky tomuto unikátnímu modernímu nástroji má každý možnost se z pohodlí svého domova projít prodávanou nemovitostí a rozhodnout se, zda navštíví nemovitost i osobně. Je to obrovská časová úspora a nezatěžuju tak vás prodávající zbytečnými prohlídkami se zájemci "turisty".

Náklady za vytvoření virtuální prohlídky jsou samozřejmě započteny v mé provizi.

Jsme velmi spokojeni s prací realitního makléře, který se dovedně vypořádal s prodejem nemovitosti, která vyžadovala jiný přístup než většina jiných nemovitostí. Děkujeme a přejeme vám spoustu dalších úspěchů a spokojených zákazníků.

JAROSLAV MIČKA

Byt 1+1, Zastávka u Brna

BODOVÝ SOUPIS VŠECH SLUŽEB, KTERÉ PRO VÁS V RÁMCI SVÉ PROVIZE ZAJISTÍM I ZAPLATÍM

 1. Příprava nemovitosti před focením (fotostaging, homestaging)
 2. Profesionální nafocení nemovitosti včetně fotek z dronu
 3. Natočení poutavé videoprohlídky nemovitosti včetně umístění na YouTube kanál
 4. Tvorba 3D virtuální prohlídky nemovitosti
 5. Tvorba dispozičních plánů nemovitosti pro účely inzerce
 6. Kompletace, nebo tvorba všech zákonných dokumentů (PENB a stavební dokumentace)
 7. Vytvoření textového popisu nemovitosti, včetně revize textu profesionálním copywriterem
 8. Inzerce na nejnavštěvovanějších realitních portálech (www.sreality.cz, www.reality.idnes.cz, www.eurobydleni.cz, www.realitymorava.cz, www.realitycechy.cz, www.realitymix.cz apod.)
 9. Umístění baneru / plachty NA PRODEJ na nemovitost (pokud bude možné)
 10. Zapnutí placené Facebook a Instagram reklamy
 11. Vytvoření samostatné webové stránky pro prodej nemovitosti např. jako www.lukasbursa.cz/byt-jakuba-obrovskeho/, nebo www.lukasbursa.cz/byt-3kk-kumpostova-brno/
 12. Vytvoření vizualizací nemovitosti
 13. Osobní realizace prohlídek bez vaší osobní účasti (dle domluvy)
 14. Vyjednávání o ceně a podmínek prodeje s kupujícím s cílem dosáhnout co nejvyšší prodejní ceny (realizace aukce, dle zákonných podmínek, bude-li více zájemců)
 15. Příprava trojstranné rezervační smlouvy
 16. Příprava standardní smluvní dokumentace nutné pro převod (kupní smlouva, návrh na vklad vlastnického práva, úschova finančních prostředků u bankovní instituce nebo advokáta)
 17. Příprava nadstandardní dokumentace a jednání s bankou ohledně výmazu současného zástavního práva (návrh na výmaz zástavního práva, žádost o výmaz zástavního práva, kvitance, souhlas se zcizením nemovitosti, souhlas se zatížením nemovitosti), popř. dalších dokumentů (plné moci k zastoupení, výzva spoluvlastníkům k uplatnění předkupního práva apod.)
 18. Doručení dokumentů na katastr nemovitostí
 19. Odhlášení, nebo přepis médií (elektřina, plyn)
 20. Komunikace s SVJ ohledně převodu služeb na nového majitele nemovitosti (v případě prodeje bytové jednotky)
 21. Předání nemovitosti novému majiteli
 22. Jakákoliv konzultace v rámci e-mailové, nebo telefonické komunikace v průběhu celého obchodu

Díky nadstandardním marketingovým nástrojům a svým zkušenostem v realitách od roku 2011, kdy jsem prodal více než 150 nemovitostí, vám můžu garantovat, že se nám podaří prodat vaši nemovitost za co nejvyšší možnou cenu, kterou je možné na současném realitním trhu dosáhnout.

JAKÝ JE DALŠÍ POSTUP?

V případě, že se rozhodnete využít mých služeb, bude následujícím krokem podpis Smlouvy o realitním zprostředkování.

Ihned po schválení podmínek a podpisu smlouvy, začínám pracovat na předprodejní přípravě nemovitosti a marketingu, které povedou k úspěšnému prodeji.

Budu se těšit na spolupráci!

Lukáš Burša

realitní makléř

telefon: +420 605 155 843

e-mail: info@lukasbursa.cz

www.lukasbursa.cz a www.kwcz.cz