Proč pracuji pro M&M Reality

09.07.2020

Pár řádků o tom, proč jsem si jako svého partnera v realitách vybral M&M Reality. A proč díky tomu dokážu klientům nabídnout lepší servis.

Obrovská databáze poptávajících

Databáze, kterou se mnou sdílí více než 2500 kolegů. Díky tomu dokážu v databázi najít kupujícího prakticky na jakoukoli nemovitost.

Široká inzerce na realitních serverech

Inzerce na více než 40 serverech, topování inzerátů, optimalizace pro vyhledávače a neustálé zlepšování propagace nemovitostí.

Špičkoví právníci s mnohaletými zkušenostmi

Vím, že klientům dávám ty nejlepší smlouvy, které jsou prověřené časem. Zároveň veškeré změny zákonů jsou okamžitě zakomponovány do smluv. Díky tomu, že právníci mají zkušenost s téměř každým realitním "špekem", vždy dostanu kvalitní odpověď na jakoukoliv otázku.

Spolehlivý hypoteční poradce

Mockrát dokázal najít financování i ve zdánlivě bezvýchodné situaci. Zároveň se na něj můžu spolehnout, že hypotéka bude vyřízená v termínu a vše proběhne podle plánu.

Kompletní realitní služby - PENB, znalecké posudky, přepis energií,...

Není věc v realitách, kterou bychom nedokázali vyřešit. Ať už bude klient potřebovat cokoliv, jsem schopný to pro něj zařídit.

Neustálé vzdělávání

Novinky na realitním trhu se dozvídám jako první. Stále jsem v obraze a vím co se děje. Vše se dozvím na poradě nebo školení. Např. co je nového v zákoně, jak vyřešit exekuci atd.

Spolehlivost a důvěra v nejsilnější realitní značku na českém trhu

Vím, že firma tady bude třeba i za 10 let. Pokud by se se mnou cokoliv stalo, firma se o obchod postará.

VÍTE JAKÁ JE TRŽNÍ CENA VAŠEHO BYTU?

DALŠÍ ČLÁNKY

Dá se prodat byt v aukci za lepší cenu? Jak taková aukce bytu vypadá? Kdy se vyplatí a kdy ne? Sepsal jsem pro vás případovou studii, kde detailně popisuji, jak se nám aukce bytu v Brně povedla a kolik peněz navíc přinesla prodávajícímu.

Jak se vyvíjely ceny bytů v Brně v roce 2020? Ovlivnila pandemie růst cen? A co může mít vliv na vývoj cen v roce 2021? Budou ceny růst nebo klesat? Vyplatí se koupit? Vyplatí se prodat?

Zvažujete prodat byt a řešíte, zda je vhodné v souvislosti se současnými vládními opatřeními, se do prodeje vůbec pustit? A jak se dají realizovat prohlídky, případně jak se chránit a minimalizovat riziko nákazy? Tak čtěte dál.