O MNĚ

SPECIALIZUJI SE

Dělám jednu věc a pořádně. Prodávám byty v Brně.


Špičkově

Vytvářím profi prezentace. Ukážu váš byt v tom nejlepším světle.

Spolehlivě

Jednám férově. Mám rád, když se na sebe lidé mohou spolehnout.

Kompletně

Provedu vás celou cestou od poradenství přes prezentaci a prohlídky až po smlouvy, katastr, úschovu, hypotéku, energie a předání.

Odborně

Mám za sebou 7 let zkušeností, desítky úspěšně prodaných bytů a mnoho spokojených prodávajících i kupujících.

JSEM VÁŠ OSOBNÍ MAKLÉŘ

Každému klientovi a zakázce věnuji individuální péči a čas. Každý prodej nemovitosti je jiný a potřebuje jiný přístup. Rád poznávám životní příběhy a potřeby klientů. Pomáhám jim najít to nejlepší řešení i ve zdánlivě neřešitelných a komplikovaných situacích. 

NELEHKÉ ŽIVOTNÍ PŘÍBĚHY

Rozvod

S mými klienty jsme si za ty roky prošli různými náročnými situacemi. Vyřešil jsem například komplikovaný prodej bytu manželů v rozvodovém řízení. Spolu se nebavili, nevěřili si a beze mě by možná skončili u soudu (o společný majetek). Byt jsem jim prodal a ušetřil jejich nervy i čas.

Neprodejný byt

Prodej bytu, od pohledu neprodejného, stagnoval několik měsíců. Čtyři makléři přede mnou na něm neuspěli. Majitel se nakonec rozhodl spolupracovat se mnou a byt jsme prodali za 3 týdny.

Prodej na dálku/ na klíč

Manželé bydleli na Zlínsku a potřebovali prodat byt v jiném kraji - v Brně. Na začátku mi jen předali klíče a pak už jsem vše zařídil samostatně bez nich. Na konci byl jen podpis kupní smlouvy a předání nemovitosti na dálku.

CHCI ZLEPŠIT POVĚST REALIŤÁKŮ

Jsem si vědom, že pověst realitního trhu je trochu pošramocená. Snažím se to svým přístupem napravit a mnohokrát jsem dostal přívětivou zpětnou vazbu od svých klientů, že dobrý makléř má pro klienta opravdovou hodnotu.

Na mě můžete "hodit" kompletní prodej své nemovitosti - vše pustit z hlavy s důvěrou, že bude o váš byt dobře postaráno. Kromě lepší prodejní ceny se vždy snažím o to, abyste se na mě mohli 100% spolehnout.

Realitní obchod je pro mě příležitost, jak prostřednictvím svých činů zlepšit svět - pochopením, férovostí a optimismem. Věřím, že to je možné, pokud začneme sami u sebe.

LUKÁŠ BURŠA

Váš osobní realitní makléř