PRODEJ BYTU 4+1, BRNO, VALTICKÁ

Velké pokoje

Neprůchozí velké pokoje o plochách 20, 12, 12 a 8 m².

Dostatek místa

Prostorná chodba s místem pro vestavěné skříně.

Vhodný i k rekonstrukci

Byt si můžete upravit podle svých vlastních představ.

PŮDORYS BYTU

PRODÁNO

+ provize RK

POPIS NEMOVITOSTI

Byt má výbornou dispozici s velkými pokoji a dostatkem úložných prostor. 

Nachází se ve zvýšeném přízemí panelového domu. Výjimečným benefitem je jeho prostornost a skvělá dispozice, které se v novostavbách dnes už nevidí. Všechny čtyři pokoje jsou neprůchozí. Do obýváku s 20m² se vám vejde veliká sedačka, skříňky, TV a ještě si tu zatančíte :-) Určitě oceníte možnost vyjít z obýváku ven na velkou lodžii o 5m2. 

Další dva pokoje mají plochu 12 m² a třetí pokoj 8 m². V prostorné chodbě se pohodlně přezují všechny vaše návštěvy a do vestavěných skříní toho naskládáte opravdu hodně. V celém bytě jsou plastová okna, jádro z umakartu. V bytě můžete hned bydlet nebo jeho starší vybavení využít k rekonstrukci a interiérovému designu podle vlastních představ. 

Byt v družstevním vlastnictví s doplacenou anuitou umožňuje převod do osobního vlastnictví. Pomohu vám s případným financováním prostřednictvím hypotéčního úvěru.

Celková plocha

89 m²

Podlahová plocha

82 m²

Sklepní kóje

2 m²

Lodžie

5 m²

Podlaží

1. NP / 8 

Vlastnictví

družstevní

Orientace bytu

sever , jih

Rok výstavby

1986

LOKALITA A OKOLÍ

V okolí se nachází supermarket, zastávka trolejbusu, restaurace, mateřská i základní škola a dětské centrum Červený domeček. Volné chvíle si také můžete užít v blízkém lesoparku Akátky.

ZAUJAL VÁS TENTO BYT?

Máte další otázky? Chcete se domluvit na osobní prohlídku?