PRODEJ BYTU 2+KK, BRNO - VEVEŘÍ

Kompletně po rekonstrukci

Vše nové v roce 2020.

Posezení za domem

Východ z bytu přímo do vnitrobloku.


Super lokalita

Kousek od Konečného náměstí.

FOTO A VIDEO GALERIE

PŮDORYS BYTU

PRODÁNO

Kupní cena bez provize RK.

2 559 Kč / měsíc

Měsíční náklady na bydlení.

POPIS NEMOVITOSTI

Výjimečná lokalita, nový byt 2+kk, posezení ve vnitrobloku.

V roce 2020 proběhla kompletní a velmi zdařilá rekonstrukce. V celém bytě jsou jednotné vinylové podlahy a sádrokartonové podhledy s LED osvětlením. Nová vkusná koupelna má velký sprchový kout. Andělsky bílá kuchyňská linka se spotřebiči také voní novotou, ještě nikdo v ní nevařil. K vytápění a ohřevu vody slouží vlastní plynový kotel. Okna jsou plastová a rozvody elektřiny měděné. Můžete se rovnou nastěhovat a interiér barevně nebo stylově doladit úplně podle sebe.

Přímo z bytu se dá vyjít do klidného vnitrobloku, kde si můžete užít posezení i grilování.

Podlahová plocha

33

Podlaží

1. PP

Výtah

ano (v mezipatře)

Vlastnictví

osobní

Konstrukce

cihla

Vytápění

plynový kotel

Ohřev vody

plynový kotel

Orientace bytu

východ

Rok výstavby

1996

Rok rekonstrukce

2020

LOKALITA A OKOLÍ

Veveří je jedna z nejlepších částí v Brně, pokud to chcete mít blízko do centra a zároveň chcete hezké a zajímavé okolí.

Do 200 m od domu se nachází několik vyhlášených restaurací, hospod různého typu i čajovna. Za zmínku stojí pivnice U Čápa, anglický podnik The Immigrant nebo třeba čajovna Probuzený slon. Záleží jen na vašem vkusu a na co máte zrovna chuť.

Rádi sportujete, chcete si zajít na procházku nebo se jen projít a třeba si přečíst v parku knihu? Pak máte několik možností. Kousek od bytu je Björnsonův sad (kde je workoutouvé hřiště), Tyršův sad nebo Obilný trh. Dům se zároveň nachází ve středu mezi největšími Brněnskými parky - Lužánky, Špilberk a Kraví hora.

Parkovat můžete přímo před domem v parkovacích zónách. MHD zde jezdí do celého Brna. Tramvají jste za pár zastávek na Hlavním nádraží nebo na České. Tramvajové koleje kříží trolejbusy č. 25 a 26, které vás dostanou rychle na zbylé dvě strany.

ZAUJAL VÁS TENTO BYT?

Máte další otázky? Chcete se domluvit na osobní prohlídku?