BYT 3+KK KUMPOŠTOVA

NADSTANDARD | KLID | DOSTUPNOST

Nadstandardní materiály

Dobrá adresa, klidná lokalita

10 minut do centra Brna

FOTO A VIDEO GALERIE

POPIS NEMOVITOSTI

Moderní byt ve vysokém standardu, v klidné lokalitě a zároveň 10 minut do centra Brna. Tak by se dal jednoduše popsat tento útulný byt 3+kk na ul. Kumpoštova v městské části Sadová.

Byt se nachází v novostavbě z roku 2017 a nabízí snad vše, co od moderního bydlení očekávat. Prostorný obývací pokoj s jídelnou a kuchyní vybavenou kvalitními značkovými spotřebiči, ze kterého se dostanete na velkou slunnou terasu s dřevěnou podlahou, hliníkovým altánem a posezením. Úložné prostory jsou elegantně vyřešeny. Jedna šatna se nachází v ložnici a druhá šatna je přímo u vchodu. V bytě je i technická místnost, kam se vejde pračka, sušička a další věci. Dětský pokoj se dá v případě potřeby jednoduše upravit na další ložnici nebo pracovnu.

Byt je v nadstandardním provedení, jsou zde vinylové podlahy, velká okna s izolačním trojsklem a elektricky ovládané venkovní žaluzie, které dokáží navodit příjemnou atmosféru v horkých letních dnech.

K bytové jednotce náleží dva sklepy a soukromé parkovací stání v podzemní garáži. Dům je zařazen do energetické třídy B.

Celková plocha

116,7

Podlahová plocha

87,5

Terasa s altánem

24,2

Dva sklepy

2,6 a 2,4

Parkovací stání v garáži

ano

Podlaží

1. NP / 4

Výtah

ano

Stavba

cihlová

Rok výstavby

2017

Vlastnictví

osobní

Orientace bytu

západ, sever

PENB

B (72.00 kWh/m2 za rok)

GARÁŽOVÉ STÁNÍ V DOMĚ

K bytu náleží garážové stání v podzemních garážích.

VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA

PŮDORYS BYTU

MĚSÍČNÍ NÁKLADY

Vyúčtování nákladů bytu za rok 2020:

Vyúčtování nákladů garážového stání za rok 2020:

PENB (ENERGETICKÝ ŠTÍTEK)

PRODÁNO

DŮM A ADRESA

  Toto luxusní bydlení skvěle doplňuje i jeho umístění - lokalita na tzv. dobré adrese s dokonalou dostupností do centra města.

ČTVRŤ SADOVÁ

Sadová je malé katastrální území o necelých třech kilometrech čtverečních a leží v kopcích mezi Soběšicemi a Královým Polem. V roce 1919 byla připojena k Brnu a od roku 1990 byla zařazena pod tehdy nově vzniklou samosprávnou městskou část Královo pole. Původně bylo s tímto místem počítáno jako s rezervou pro panelovou výstavbu, nicméně až někdy po roce 2007 se zde rozvinula větší výstavba rodinných domů a bytových celků hlavně kolem Kociánky a Zaječí hory.

CO SE DÁ V OBLASTI PODNIKAT:

Krátké procházky ke kapli svatého Antoníčka vzdálené jeden kilometr.

Výlet na rozhlednu Ostrá horka dlouhý tři kilometry. Pro zajímavost u rozhledny najdete geodetický bod, který byl úplně prvním trigonometrickým bodem umístěným v tehdejším Rakousku-Uhersku. V různých zdrojích jsem mimochodem našel, že dnes je na našem území podobných trigonometrických bodů přes šedesát tisíc.

Pokud zvolíte jako dopravní prostředek k výletu kolo, tak možností je tu nepočítaně. Svůj cyklovýlet můžete zahájit průjezdem ulicemi Kociánka a Žleb a napojit se na cyklostezku 5231, která vás vyveze podél potoku Ponávka a Zamilovaného hájku do čtvrti Mokrá Horka, odkud se můžete vydat do lesa Kluček směr Lelekovice, do přírodní rezervace Babí doly směrem na Ořešín nebo do Bílovického lesa a dál směrem na Soběšice a Útěchov.

PŘÍMO NA SADOVÉ JSOU PĚŠKY DOSTUPNÉ:

Kavárny Koci a Šolc, obchůdek s potravinami na Kociánce, spousta dětských hřišť, soukromá školka a jesle Elánek, prodejna s chovatelskými potřebami, krámek Dáme Víno Brno se zásilkovnou, restaurace a penzion Patron.

Výhodou je, že k Sadové těsně přiléhají větší a hustěji obydlené městské části, ve kterých najdete další praktické služby, výletní cíle nebo volnočasové aktivity.

V DOJEZDOVÉ VZDÁLENOSTI 10 MINUT:

 • NC Královo pole (5 minut)
 • Historické centrum (ul. Česká 10 minut)
 • Koupaliště Královopolská (3 minuty, 1,5 km)
 • Čertova rokle (minigolf, tenisové kurty, odpočinkové místo) a lanové centrum PROUD, vše cca 2 km)
 • Krytý Bazén TJ Tesla Brno (6 minut)
 • Bazén za Lužánkami (6 minut)
 • Knihovna Jiřího Mahena (1,8 km)
 • Ranch "M" (jezdectví, 1,8 km)
 • Zamilovaný hájek (pikniková louka, kriketové hřiště 2 km)
 • Dále také pošta, čerpací stanice, spoustu restaurací, Semilasso a další...

Zajímavých míst a aktivit, které tu máte k dispozici, je však mnohem víc. Bude už na vás, abyste je mohli sami postupně objevovat, pokud se rozhodnete za svůj nový domov zvolit právě krásnou čtvrť Sadová.

ZAUJAL VÁS TENTO BYT?

Máte další otázky? Chcete se domluvit na osobní prohlídku?